Monday, August 13, 2012

Czy Hoser jest zazdrosny o ks. Lemańskiego? Stacja Tłuszcz nr. 4


Ostatnio czytam i pasjonuję się nową gazetą. Z niej dowiedziałem się kto prześladuje (głównie) ks. Lemańskiego. Ja cos czułem że ten predator musi miec wyższe wykształcenie. Pamietacie jak pisałem o ludziach z doktoratami którzy mieli problemy z palcem wskazujacym prawej ręki) !!! 


Tak to - Henryk Hoser, fr. Henri Hoser (ur. 27 listopada 1942 w Warszawie) – polski biskup rzymskokatolicki, pallotyn, misjonarz, lekarz, arcybiskup ad personam, biskup diecezjalny warszawsko-praski od 2008, jest tym który utrudnia jak może życie ks. Lema
ńskiego i jego parafii.

W Episkopacie Polski pełni funkcję przewodniczącego Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych, członka Komisji Duszpasterstwa, członka Rady ds. Rodziny. Od 4 lipca 2009 jest konsultorem Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów.

Hosera odznaczenia i tytuły: Portugalski Wielki Oficer Orderu Zasługi i Honorowy Obywatel Warszawy.

Lemański ma cała parafie za soba. Poza tym, za swoją działalność na rzecz poprawy stosunków polsko-żydowskich odznaczony medalem przyznawanym przez Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Może ten Hoser jest zazdrosny?