Monday, August 13, 2012

Czy Hoser jest zazdrosny o ks. Lemańskiego? Stacja Tłuszcz nr. 4


Ostatnio czytam i pasjonuję się nową gazetą. Z niej dowiedziałem się kto prześladuje (głównie) ks. Lemańskiego. Ja cos czułem że ten predator musi miec wyższe wykształcenie. Pamietacie jak pisałem o ludziach z doktoratami którzy mieli problemy z palcem wskazujacym prawej ręki) !!! 


Tak to - Henryk Hoser, fr. Henri Hoser (ur. 27 listopada 1942 w Warszawie) – polski biskup rzymskokatolicki, pallotyn, misjonarz, lekarz, arcybiskup ad personam, biskup diecezjalny warszawsko-praski od 2008, jest tym który utrudnia jak może życie ks. Lema
ńskiego i jego parafii.

W Episkopacie Polski pełni funkcję przewodniczącego Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych, członka Komisji Duszpasterstwa, członka Rady ds. Rodziny. Od 4 lipca 2009 jest konsultorem Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów.

Hosera odznaczenia i tytuły: Portugalski Wielki Oficer Orderu Zasługi i Honorowy Obywatel Warszawy.

Lemański ma cała parafie za soba. Poza tym, za swoją działalność na rzecz poprawy stosunków polsko-żydowskich odznaczony medalem przyznawanym przez Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Może ten Hoser jest zazdrosny?

Sunday, August 12, 2012

Ks. Wojciech Lemański i parafia Jasienica Mazowiecka ratuje ludzkość w Polsce

Z ostatniej chwili, lipiec 2013

Naprawdę gnębią. Lemański ma sie wyniesc do 18 lipca 2013!22 lipca 2012 w Treblince

Wczoraj oglądałem strony internetowe i czytałem o ks. Lemańskim co tylko mogłem. Mój artykuł o Nim, po szwedzku, na blogu, rozszedł się bardzo szybko i ponad 100 osób czytało i dzieliło się nim tego dnia. 

Tak naprawdę to nie rozumiem koscioła polskiego i ekselencji biskupów którzy są po wyższych studiach, wiedzą co się w Polsce dzieje i zamiast wykorzystać sytuację, to gnębią tak pozytywne siły! 

Dla mnie ks. Lemański w jakiś sposób "ocalił ludzkość" poprzez to ze Jego parafia jest i rozumuje razem z Nim. To znaczy że jest możliwy katolicyzm w różnych formach bez straszenia ludzi diabłem albo szczuciem na Żydów. Że jest możliwy dialog. 

Zdaje się że polscy biskupi słuchają wyłącznie Radio Maryja. Żeby tylko słuchali, wygląda na to że cały ich swiatopogląd jest sterowany przez głosnik radiowy a nie przez Boga!

Kolejny wpis na temat Jasienicy: http://jimbaotoday.blogspot.se/2014/04/odwaga-cywilna-wiernych-katolikow-w.html