Sunday, October 16, 2016

Muzeum Polin "über alles, über alles in der Welt " ?Tak, to jest przerażające gdy Muzeum Polin nie chce poprawić kłamstw i uważają siebie za "über alles, über alles in der Welt "!‎

Poprzednio pisałem że błąd którego się nie poprawia przez 9 miesięcy staje się notorycznym kłamstwem. A tu nie jeden tylko liczba mnoga. To dla mnie ważna informacja czy na początku Wielkiej akcji wysyłano z Umszlagu do Treblinki 4 000 czy też podwójną, prawie potrójną ilosć do 11 000. Nie rozumiem dlaczego w Muzeum Polin obniżają!

Pan Stola w opisanym muzeum obiecał poprawić błędy dotyczące Korczaka - kilkadziesiąt na tych stronach internetowych ale nic się nie stało. 

Obiecanki cacanki albo czas zmienić dyrekcje i pracowników naukowych bo nazwa "muzeum" oznacza że instytucja prowadzi prace naukową.

Takie "niepoprawiane błędy" rozpowszechniają się błyskawicznie jak są na internecie. Dlatego trzeba takie błędy natychmiast korygować. Jak ich się przez 9 miesięcy nie koryguje to to już jest fakt rozpowszechniania kłamiliwych faktów i nic innego.